RU UA EN

Клієнтам

УВАГА! Акція!


УВАГА! АКЦІЯ!

ТОВ «СП «Укрінтерм»» в рамках програми «Енергозбереження заради майбутнього» проводить всеукраїнську акцію заміни обладнання власного виробництва, строк експлуатації якого добігає кінця (для модулів нагріву МН - 14 років), на нове модернізоване обладнання.
Пропонуємо скористатися можливістю модернізації котельного обладнання і, тим самим, долучитись до важливих змін в державі.
При потребі, наші спеціалісти здійснять інспекційну перевірку обладнання і нададуть консультацію для того, щоб зробити модернізацію найменш затратною.
Звертайтесь у відділ продаж ТОВ "СП "Укрінтерм"" за телефоном: +3804563 91112, а також за адресою електронної пошти: sales@ukrinterm.com.

До вимоги потенційних споживачів!

Шановні споживачі!
Ви можете скористатись Програмою кредитування «Тепла оселя» для придбання у нас енергоефектиного обладнання (котли на твердому паливі та ін.) в рамках реалізації Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.
Вся детальна інформація на сайті "Укргазбанк" 

20 грудня 2013 р.

Відбувся підсумковий семінар партнерів системи "Укрінтерм".

листопад 2013 р.

Новинка! УКРІНТЕРМ розпочинає пуско-налагоджувальні роботи та випробування експериментального зразку твердопаливного котла.

Нове обладнання

З серпня 2013 р. внесено зміни в конструкцію модулів приготування гарячої води МГВ, що забезпечує більш якісне регулювання температури гарячої води.

серпень 2013 р.

Із серпня 2013 р. "Укрінтерм" починає збирати автоматичні установки водопостачання на базі насосів виробництва Lowara (Італія)...

Нове обладнання

ACV: комфорт у гарячому водопостачанні

Нове обладнання

СП "УКРІНТЕРМ" - офіційний дистриб'ютор виробника теплових насосів фірми "HOTJET" (Чехія) на території України

травень 2013 р.

Увага! Нове обладнання від УКРІНТЕРМ! Введені нові виконання транспортабельних модульних котельних установок ТМКУ.

Участь в проектах

СП "Укрінтерм" прийняв участь у практичній реалізації проекту в рамках кредитної програми НЕФКО "Чисте виробництво" в м.Березань.

грудень 2012 р.

Новинка! СП "Укрінтерм" починає виробництво нових модулів нагріву МН 120 Еко М...

Співпраця

Увага! Компанія СП "Укрінтерм" запрошує до співпраці монтажні організації.

Інформація від "Сервіс-Укрінтерм"

Корисні поради та практичні рекомендації

Нове обладнання