RU UA EN

Корпорація "Європейська енергетична компанія"

Новини та статті

Прес-реліз

Коротка інформація про корпорацію ЄЕК Семінар-нарада

21 серпня 2015 р. в Учбовому центрі ТОВ "СП "Укрінтерм"" (м. Біла Церква) відбулось розширене засідання правління корпорації «Європейська енергетична компанія» (ЕЭК) та Асоціації інженерів сталих енергетичних технологій України (АІСЕТУ).

Рішення семінару-наради.Вітаємо!

1 серпня 2015 р. відбулося урочисте святкування 65-річчя Президента корпорації "ЄЕК" Мороза Петра Микитовича у теплому колі партнерів, друзів та пробратимів.


Семінар-нарада

19 грудня 2014 р. відбувся підсумковий семінар-нарада членів корпорації "Європейська енергетична компанія", а також усіх партнерів системи "Укрінтерм".   

В ході проведення семінару були підведені підсумки діяльності системи "Укрінтерм", розглянуті перспективи розвитку системи, а також були нагороджені переможці в наступних щорічних номінаціях:

"Людина року 2015" - переможець Мішаглі В.Д., директор ТОВ "Одесінтерм" м.Одеса

"Найкращі економічні показники року" - перемогла компанія ВТФ "Західінтерм" м.Львів, директор Мартиняк А.О.

"Відданність торговій марці Укрінтерм" - компанія МПП "Монтаж-Наладка" м.Прилуки Чернігівської області, директор Луцак В.Г.

"Найкраще технічне рішення року" - за реалізацію проекту гібридної котельної установки із застосуванням газових конденсаційних модулів нагріву МН-240 (виробництва "СП "Укрінтерм") и теплових насосів  (виробництва Hotjet) в м.Чернігів були нагороджені компанія ВТФ "Укрінтерм" м.Львів, директор Вівчарівський І.В. (за розробку проекту) та компанія ТОВ "ЧернігівГазСпецСервіс" м.Чернігів, директор Козлов В.О. (за безпосереднє виконання проекту).22.08.2014 р. - Засідання правління корпорації "ЄЕК"


22 серпня в м. Біла Церква відбулося розширене засідання правління корпораціїї "Європейська енергетична компанія"

 • Одним з основних питань було питання підготовки сервісних служб до опалювального сезону 2014-2015 р.

 • Важливою подією стало підписання Меморандуму про спільну діяльність та співпрацю між корпорацією «Європейська енергетична компанія» (Україна) та Інститутом гідромеханіки НАН України (Україна). 

 • На засіданні було також нагороджено Луцака Володимира Григоровича (директора підприємства МПП "Монтаж-наладка " м.Прилуки) Почесною грамотою  та відзнакою корпорації за вагомий внесок в розвиток енергозбереження в Україні та з нагоди 55-річчя.  

 •                           Фото                       Почесна грамота  Благодійна допомога


 • 17 квітня 2014 р. за дорученням побратимів з корпорації "Європейська енергетична компанія" представники підприємства ПТФ "Ендрю" (м.Івано-Франківськ) провідали родину Героя Небесної Сотні в с.Велика Кам'янка Коломийського р-ну Ігора Ткачука і подарували котел для опалення та гарячого водопостачання будинку, який будується зусиллями односельчан.

 • 07.04.2014 р. правлінням корпорації "ЄЕК" було прийнято рішення про надання на безоплатній основі опалювального котла сім'ї загиблого на Майдані під час мирних акцій протесту у лютому 2014 року, що проживає в Коломийському районі Івано-Франківської області, для облаштування опалення новозбудованої будівлі.

  Розпорядження № 28 • Зміни до ДСТУ

  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблені зміни до ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва", зокрема передбачено скасування п.А.2 Додатку А.

  Як відомо, зазначений пункт передбачає віднесення всіх без виключення об'єктів будівництва, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 28.08.2013 № 808 "Про затвердження переліку видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку" до V категорії складності.

  Зміни № 1 ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 найближчим часом буде розміщено на офіційному сайті Мінрегіонбуду та прийнято в установленому порядку.

  Зміни № 1 ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013

  Порівняльна таблиця ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013
  27.03.2014 р.  -  Доповідь віце-президента корпорації "Європейська енергетична компанія" Вівчарівського І.В. на тему: 

  "Ефективність застосування модульних котельних заводського виготовлення та рішення питань категорій складності котельних"

  Нагородження орденом "ВІРА. ЧЕСТЬ. ШАНА"

  Виконуючи рішення корпорації "Європейська енергетична компанія" орденом "ВІРА. ЧЕСТЬ. ШАНА" були нагороджені:

  за значний особистий внесок у розвиток корпорації, вірність національним інтересам держави, з'єднання честі, слова і справи, а також шанобливе ставлення до загальнолюдських цінностей.

  Зображення ордена "ВІРА. ЧЕСТЬ. ШАНА"

  Виписка із Статуту відзнаки корпорації "ЄЕК" Ордена "ВІРА. ЧЕСТЬ. ШАНА"

  Про корпорацію

  Корпорація "Європейська енергетична компанія" об'єднала інтелектуальні, професійні, фінансові, виробничі і трудові ресурси 23 підприємств теплотехнічного напрямку, на яких працює 2 500 висококваліфікованих фахівців, для оперативного виконання спільних національних та регіональних проектів.

  Територіально до корпорації входять працівники усіх областей України.

  Кожен учасник корпорації є монтажно-сервісною організацією і має у своєму складі монтажну групу, сервісну групу, проектну групу, головне виробниче підприємство СП "Укрінтерм" - 140 працівників.

  Для своєї діяльності учасники корпорації забезпечені автомобільним транспортом, спеціальними машинами і механізмами, інструментами для монтажу і сервісу теплотехнічного обладнання.

  Цілі корпорації ЄЕК:

  • розробка сучасних високотехнологічних, енергозберігаючих систем виробництва і подачі тепла
  • виробництво теплогенеруючого обладнання
  • організації проектування, монтажу і експлуатації цього обладнання на конкретних об'єктах.

  Для реалізації цих цілей корпорація ЄЕК постійно реалізує програми навчання і перепідготовки керівників і інженерних кадрів за участі Інституту Гідромеханіки НАНУ, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", Київського національного університету будівництва і архітектури, а працівників масових спеціальностей на власній навчальній базі.

  Фахівці корпорації ЄЕК широко застосовують технології провідних європейських фірм Deutsche Vortex GmbH & Co. KG (Німеччина), SANHA (Німеччина), FW Oventrop KG (Німеччина), KM Europa Metal AG (Німеччина), Alfa Laval Thermal AB (Швеція), ARCA s.r.l. (Італія), CALEFFI SPA (Італія), FERRERO Rubinetteria S.R.L. (Італія), MUT MECCANICA TOVO spa. (Італія), ATLANTIC INTERNATIONAL (Франція), Termoregolatori Campini Corel (Італія), Giannoni France (Франція), Biral AG (Швейцарія), Hotjet CZ, s.r.o " (Чехія), EVI Heat AB (Швеція), ACV International (Бельгія) і проводять стажування на їх заводах.

  Послуги:

  • проведення проектних робіт
  • продаж теплової енергії
  • розробка регіональних програм енергозбереження, схем теплопостачання населених пунктів
  • монтаж і здача в експлуатацію об'єктів різного ступеня складності (парові, жаротрубні, газові котельні великої потужності тощо)

  Головне виробниче підприємство корпорації "ЄЕК" - ТОВ "СП "Укрінтерм" за роки роботи на енергетичних ринках України, Молдови зайняло міцні позиції в цій області і першим в Україні серед національних виробників теплогенеруючого обладнання отримало сертифікати європейських стандартів якості ISO 9001:2000 та екологічного менеджменту ISO 14001:2004.

  Основні види продукції СП "Укрінтерм":

  • елементи модульних котелень (модулі нагріву МН; модулі гарячого водопостачання МГВ; модулі-регулятори АРД), які максимально враховують місцеві умови і дозволяють монтувати котельні потужністю від 80 до 3 000 кВт;
  • транспортабельні модульні котельні ТМКУ потужністю 160 - 720 кВт;
  • шафові, вбудовані та окремо розташовані теплові пункти для обробки і перетворення від 25 до 10 000 кВт тепла;
  • шафові газові регуляторні пункти від 5 до 10 000 м3 природного газу;
  • станції водопідготовки;
  • побутові котли від 10 до 100 кВт
  • інше теплотехнічне обладнання.

  Сьогодні тільки в Україні встановлено і працює близько 4700 модульних котелень системи "Укрінтерм".

  Корпорація ЄЕК в рамках енергетичної стратегії України розробляє регіональні програми енергозбереження, схеми теплопостачання населених пунктів, орієнтовані на максимальне застосування місцевих видів енергоносіїв.

  Велику увагу приділяє впровадженню новітніх технологій, зокрема тих, які використовують відновлювані та альтернативні джерела енергії, когенераційні системи.

  Обладнання та послуги учасників корпорації

  Зв'яжіться з нами

  Офіс "ЄЕК": вул. Івана Кожедуба, 307А, м. Біла Церква, 09114
  Тел.: +3804563 33994, 79868