RU UA EN

Індивідуальні теплові пункти МТП

Індивідуальні теплові пункти МТП


Індивідуальні теплові пункти (МТП) СП «Укрінтерм» виготовляються модульними згідно ТУ У 25.2-20016760-022:2014 "Модульні теплові пункти "Укрінтерм". 

Індивідуальний тепловий пункт - це автоматизована модульна установка, що передає теплову енергію від зовнішніх теплових мереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів житлових та промислових будівель.


Застосування:
- в новому будівництві
- при реконструкції
- капітальному ремонті
- термомодернізації будинків для оснащення вузлів вводу теплових мереж. 

Функції:
- приготування гарячої води для ГВП
- регулювання відпуску тепла в системи опалення, вентиляції та на технологічні потреби
- підтримка нормованих значень тиску теплоносія як у внутрішніх системах, так і в системі теплопостачання. 

Переваги застосування:
1. Економія до 15% тепла при модернізації теплових пунктів з морально застарілими приладами автоматики та контролю за рахунок:
- програмування сучасного контролера на зменшення температури подачі теплоносія в систему опалення в неробочі (нічні) часи та святкові дні – до 10%;
- меншої похибки вимірювань датчиків температури та тиску – до 2%;
- зменшення частоти обертання циркуляційних насосів при збільшенні опору системи опалення (закриваються радіаторні термоголовки) – до 50% електричної енергії;
- фактору оплати користувачем власне за обліковану тепловим лічильником енергію і пов’язаним з цим психологічним фактором обмеження користувачем непродуктивних втрат тепла – до 4%.

2. При заміні елеваторних вузлів сучасний контролер ІТП регулює температуру подачі теплоносія строго в залежності від температури зовнішнього повітря.
Як практикувалось в попередні часи в перехідний період року тепломережа продукувала теплоносій завищеної температури, що приводило до перегріву приміщень і, як наслідок, непродуктивних втрат тепла. Економія, пов’язана з такою заміною елеваторних вузлів на теплові пункти, в річному виразі - до 4% тепла.

3. Додатково до 2 раз зменшити втрати в теплових мережах при переході з 4-трубної системи теплопостачання на 2-трубну з приготуванням гарячої води в теплообміннику гарячого водопостачання ІТП. В кількісному виразі економія втрат залежить від довжини теплових мереж між ІТП та джерелом тепла (в середньому – до 15%).

4. Регулятори перепаду тиску, встановлені в ІТП, в автоматичному режимі балансують витрати теплоносія між ІТП одного мікрорайону (ІТП котельні), що економить електричну енергію на перекачку теплоносія циркуляційними насосами котельні до 30%.

5. Сучасні більш надійні комплектуючі теплопункту, що не потребують постійного обслуговування , насичення конструкції ІТП приладами контролю, датчиками та реле дозволяють перевести обслуговування в режим моніторингу кваліфікованим інженерно-технічним персоналом, втрати від швидкого зносу обладнання зменшуються на 30%.
Об’єднання ІТП системою керування та моніторингу Scada дозволяє відмовитись від затрат на чергові та контрольно-обслуговувальні підрозділи теплопостачальних організацій.

6. Модернізовані в 2014 р. індивідуальні теплові пункти СП «Укрінтерм» мають додаткову функцію використання в літній та перехідний період альтернативного джерела тепла (сонячні колектори, електрична енергія та інше).

     

У склад теплового пункту входять:

   -    пластинчасті теплообмінники паяні або розбірні SwepAlfa Laval

   -    циркуляційні насоси WiloGrundfos

   -    контролери DanfossSiemens

   -    прилади автоматичного контролю і регулювання DanfossSiemens

   -    запірно-регулююча арматура:

              o   крани кульові DanfossSlovarmHerz

              o   клапани зворотні Danfoss, OventropSlovarm

              o   фільтри сітчасті HerzOventropSlovarm

   -    магнітні освітлювачі води (відмулювачі)

   -    шафи автоматики та регулювання

   -    прилади обліку тепла Hydrometer

   -    термометри, манометри ПАТ "Склоприлад"


Контролери шафи автоматики та регулювання МТП не тільки керують елементами теплопункту (регулятори, насоси, клапани), але й мають функціональні можливості дистанційної передачі даних про роботу елементів МТП, передачі показників тепло-, водо-, та електро- лічильників. 

Кожен МТП конструкторський відділ СП «Укрінтерм» розробляє згідно з проектними (об’єктними) даними, враховуючи побажання замовника до вибору комплектуючих, складу МТП, геометричних розмірів та розбивки на елементні складові.
 
Програмне забезпечення проектного відділу СП «Укрінтерм» дозволяє розрахувати поверхні теплообмінників, втрати тиску в кожному елементі МТП, вибрати регулюючі клапани і насоси та поєднати їх в цілісний агрегат.
Сертифікати, патенти

Підбір обладнання

Для підбору обладнання на конкретний об'єкт, Вам необхідно заповнити опросний лист для підбору МТП.
Просимо вказувати свої точні координати, для того, щоб наші спеціалісти могли з Вами зв'язатися.

Рекламна продукція

Рекламний проспект Індивідуальні теплові пункти