RU UA EN

Шафні регуляторні пункти ШРП

Шафні регуляторні пункти ШРП

              

Презентація - Шафні регуляторні пункти (ШРП).


Шафні регуляторні пункти (ШРП), ТУ У 29.1-20016760-019:2009, призначені для зниження тиску газу, застосовуються в побутовому та промисловому секторі: колонки, котли, промислові печі, пальники, а також інша апаратура, що споживає газ та потребує точного та швидкого регулювання тиску газу, його очищення та, якщо необхідно, комерційного обліку.
Збалансована компенсаційна система забезпечує постійність вихідного тиску при змінному вхідному. Крім того, в обладнанні передбачено аварійне відключення при різкому підвищенні або зниженні тиску газу. 
У склад ШРП входять фільтри газові виробництва ТОВ "СП "Укрінтерм" для очищення природнього газу.
Особливістю даного обладнання є його компактність, використання якісних комплектуючих відомих вітчизняних та іноземних фірм, оригінальна та зручна в підключенні та обслуговуванні компоновка, що дозволяє розташовувати вузол обліку в одній шафі з вузлом редукування, практично не збільшуючи розмірів шафи та забезпечує підведення газу і вихід з любого боку обладнання.
Використання оригінальних конструкторських та технологічних рішень дозволяє говорити про економні витрати газу при використанні даного обладнання, що актуально в сьогоднішніх умовах.
По бажанню замовника ми можемо здійснювати шеф-монтаж, сервісне обслуговування, комплектацію запасними частями, а також установку додаткових ліній редукування на раніше придбане обладнання.
Для стабільної та стійкої роботи необхідного вам опалювального обладнання ми пропонуємо замовляти його у нас разом із ШРП.
СП "Укрінтерм" пропонує виготовлення ШРП згідно індивідуальних заказів, після заповнення опитувального листа.

Технічні характеристики:
Вхідний тиск         від 0,3 бар до 16 бар
Вихідний тиск       від 5 мбар до 2500 мбар
Продуктивність     від 5 м3/час до 10000 м3/час

Модифікації:
ШРП випускаються як в шафному виконанні, так і на рамі.
Мають в своєму складі 1 або 2 лінії редукування (зниження) тиску газу, 1 або 2 байпаси, фільтр газовий, додатковий запобіжний скидний клапан (ПСК, для забезпечення надійності, з метою не припустити попадання газу високого тиску на бік низького тиску), манометри, запірну арматуру.

1 лінія редукування + байпас 1 лінія редукування + байпас* 1 лінія редукування + 2 байпаси 2 лінії редукування (1 робоча + 1 резервна) 2 лінії редукування + байпас 2 лінії редукування + 2 байпаси

* можливість збільшення кількості ліній редукування до двох на раніше придбаному обладнанні.

Приклад позначення:
ШРП/1-300-2/Б2 - пункт регуляторний шафний, виконання - 1, максимальна продуктивність - 300 м3/год., 2 лінії редукування + 2 байпаси

Діапазони віхідних тисків для виконань:
Побутові:
ШРП/Б - Рвих від 5 до 25 мбар

Промислові:
ШРП/1 - Рвих від 5 до 350 мбар
ШРП/2 - Рвих від 20 до 2000 мбар
ШРП/3 - Рвих від 20 до 2500 мбар

Довідки та консультації:
моб.тел. 8 096 263 59 17, e-mail: задайте своє питання


Сертифікати, патенти

Підбір обладнання

Для підбору обладнання на конкретний об'єкт, Вам необхідно заповнити опитувальний лист на підбір ШРП.
Просимо вказувати свої точні координати, для того, щоб наші спеціалісти могли з Вами зв'язатися.

Рекламна продукція

Рекламний проспект ШРП