RU UA EN

Модулі санітарні АРД, ФРД, АТСД, ФТСД

Модулі санітарні АРД, ФРД, АТСД, ФТСД


Модулі-регулятори температури використовуються для регулювання температури води в опалювальній системі в залежності від зовнішніх погодних умов.
В склад конструкції модуля входить насос, що здійснює циркуляцію води в опалювальній системі.
Принцип автоматичного регулювання температури води полягає в тому, що трьохходовий клапан розподільчого типу здійснює підмішування частини зворотньої води в лінію подавання, мимо модулів нагреву.
 
Модулі постійної температури застосовуються для подавання в опалювальну систему води з постійною температурою, на яку отрегульовані модулі нагріву.
По кострукції модулі постійної температури відрізняються від модулів-регуляторів відсутністю трьохходового клапану з виконавчим механізмом.
 
При розташуванні нагрівальних модулів МН120, МН100 для двостороннього обслуговування використовуються модулі-регулятори типів АР і АРД.
Модулі обох типів відрізняються тільки конструкцією насосів, модуля типу АР мають один насос, типу АРД - два паралельно розташованих насоса, один з яких - робочий, другий - резервний. У випадку виходу з ладу першого автоматично вмикається другий.
При розташуванні модулів нагріву для однобічного обслуговування встановлюють модулі типу ФРД.
При використанні нагрівальних модулів МН80, які розташовані в один ряд, встановлюють модулі типу 80ФРД.
 
В залежності від встановлених циркуляційних насосів, випускаються наступні базові типорозміри модулів-регуляторів АРД (АР, ФРД):
АРД32, АРД40, АРД50, АРД65, АРД80
(цифра в позначенні вказує умовний прохід).
Згідно окремого заказу можуть бути виготовлені інші варіанти.
 
Модулі постійної температури, як і модулі-регулятори, можуть мати один насос (модулі типу АТС), два паралельно розташованих насосів, один з яких - робочий, інший - резервний (модуля типу АТСД).
У випадку однобічного обслуговування встановлюють модулі типу ФТСД.
При використанні нагрівальних модулів МН80, які розташовуються в один ряд, використовують модулі типу 80ФТСД.
 
По габаритно-приєднувальним розмірам модулі постійної температури (АТС, АТСД) співпадають з модулями-регуляторами, випускаються тих же типорозмірів, що і модулі АРД.

Технічні характеристики

Конструкція санітарних модулів
Модулі санітарні - габаритно-приєднувальні розміри

Підбір обладнання

Для підбору обладнання на конкретний об'єкт, Вам необхідно заповнити опитувальний лист на модульну котельну установку системи "УКРІНТЕРМ".
Просимо вказувати свої точні координати, для того, щоб наші спеціалісти могли з Вами зв'язатися.

Рекламна продукція