RU UA EN

Допоміжне котельне обладнання

Допоміжне котельне обладнання

              
У випадку використання непарної кількості модулів нагріву МН120, МН100 при розташуванні їх для двостороннього обслуговування надається комплект модульної вставки КМВ.
Він встановлюється проти крайнього, непарного модуля нагріву.
В комплект входять дві з'єднувальних труби - водяна і газова, і пара дверей, які встановлюються на закріплені до труб кронштейни та створюють один гармонійний ряд з дверима інших модулів.

При розташуванні нагрівальних модулів МН120 та МН100 для двостороннього обслуговування надається комплект КПЧ.
В комплект позамодульних частин КПЧ входять комплектуючі пристрої та частини, необхідні для зборки модулів в котельню.
У випадку одностороннього обслуговування цих модулів надається комплект КПЧФ-n, де n - кількість розташованих в один ряд модулів нагріву.
При використанні нагрівальних модулів МН80, які розташовуються в один ряд, використовують комплект 80КПЧФ-n, при дворядному розташуванні модулів нагріву МН80 використовують комплект 80КПЧ.
В ці комплекти входять бокові панелі з кронштейнами для їх встановлення, датчик температури, шкаф управління «К» з кронштейном для його установки, пристрій для заповнення водою, блок безпеки з манометром, релє тиску і автоматичним пристроєм для видалення повітря, з'єднувальні водяні та газові труби, електричний кабель, комплект ущільнень і болтів з гайками і шайбами.

Підбір обладнання

Для підбору обладнання на конкретний об'єкт, Вам необхідно заповнити опитувальний лист на модульну котельну установку системи "УКРІНТЕРМ".
Просимо вказувати свої точні координати, для того, щоб наші спеціалісти могли з Вами зв'язатися.

Рекламна продукція

Рекламний проспект Модульні котельні установки