RU UA EN

Новини

Листопад 2017 р.


29 листопада відбулося офіційне відкриття та запуск газової котельні з індивідуальним тепловим пунктом виробництва ТОВ "СП "Укрінтерм"", встановлених для автономного опалення та гарячого водопостачання житлового багатоквартирного будинку по вул. Ставищанська, 128 у м. Біла Церква, який стоїть на околиці міста і мав постійні проблеми з опаленням.
Розташування котельні поблизу будинку мінімізує втрати теплової енергії. Система повністю автоматизована. Завдяки цьому жителі будинку зможуть значно економити витрати на опалення і позбутися проблеми з теплопостачанням.

              

Вересень 2017 р.


ТОВ "СП "Укрінтерм"" продовжує виробництво транспортабельних модульних котельних установок потужністю від 160 кВт до 840 кВт для 8 дошкільних учбових закладів м. Шепетівка в рамках проекту підвищення енергоефективності теплопостачання соціальних об'єктів бюджетної сфери.

      

Інвестиційний проект


Запрошуємо ознайомитись з Інвестиційним проектом Укрінтерм.

День Незалежності України


24 серпня 2017 року весь колектив ТОВ "СП "УКРІНТЕРМ"  приймав участь в урочистих заходах у м. Біла Церква з нагоди святкування  26-ї річниці Незалежності України.
Як і завжди, колектив підприємства вірний девізу "В єднанні - сила!"
 

Увага! Акцію подовжено до 30.09.2017!


Дні сталої енергії 2017

КомпаніяТОВ «СП «Укрінтерм»» прийняла участь в тематичних виставках-презентаціях в м. Обухів (24.06.2017 р.) та в м. Біла Церква (25.06.2017 р.) в рамках проведення загальноміських заходів «Дні сталої енергії».
Спеціалісти "СП "Укрінтерм"" презентували енергоощадне обладнання власного виробництва - індивідуальний тепловий пункт, сонячний колектор, газовий конденсаційний модуль нагріву МН-150 та іншу побутову опалювальну техніку, також надали відвудувачам корисну інформацію щодо заходів з енергозбереження для ОСББ.

   

АКВА-ТЕРМ КИЇВ 2017

Компанія "СП "Укрінтерм" представила своє обладнання на виставці "Аква-Терм" в МВЦ м. Київ з 30.05 по 02.06.2017 р.
В рамках проведення виставки спеціалисти "СП "Укрінтерм", а також компаній - членів системи "Укрінтерм", приймали участь в семінарах, спеціалізованих конференціях, а також привітали з 20-річчям успішної діяльності на ринку України компанію "Герц-Україна".

       

УВАГА! АКЦІЯ!

ТОВ «СП «Укрінтерм»» в рамках програми «Енергозбереження заради майбутнього» проводить всеукраїнську акцію заміни обладнання власного виробництва, строк експлуатації якого добігає кінця (для модулів нагріву МН - 14 років), на нове модернізоване обладнання.
Пропонуємо скористатися можливістю модернізації котельного обладнання і, тим самим, долучитись до важливих змін в державі.
При потребі, наші спеціалісти здійснять інспекційну перевірку обладнання і нададуть консультацію для того, щоб зробити модернізацію найменш затратною.
Звертайтесь у відділ продаж ТОВ "СП "Укрінтерм"" за телефоном: +3804563 91112, а також за адресою електронної пошти: sales@ukrinterm.com

26 квітня 2017 р.

26 квітня 2017 року в учбовому центрі ТОВ "СП "УКРІНТЕРМ"" (м. Біла Церква) відбувся семінар-нарада технічних та сервісних служб системи УКРІНТЕРМ.
В ході проведення семінару були розглянуті наступні важливі питання: поточна ситуація на ринку теплогенеруючого обладнання; зміни в нормативній документації ДБН В.2.5-77-2014 Котельні, ДБН В.2.5-20-2001 Газопостачання, ДБН В.2.5-67:2013 Опалення, вентиляція і кондиціонування; досвід впровадження теплових насосів в побутовому і промисловому секторах на прикладі компанії VDE (Україна); застосування нового обладнання для керування і диспетчерізації тепловим пунктом на прикладі контролера виробництва компанії ГЕРЦ; аналіз відвідування виставки ISH Франкфурт 14-17.03.2017; нові розробки спеціалістів ТОВ "СП "Укрінтерм" - презентація системи контролю та керування модульною котельнею «Укрінтерм» за допомогою Internet мережі; сервісна політика на 2017 рік; формування єдиної цінової політики з обслуговування обладнання «Укрінтерм»; перехід організації управління якістю на підприємстві на новий стандарт ДСТУ ISO 9001 : 2015, тощо.

   

17 лютого 2017 р.


З нагоди 23-ї річниці із дня заснування ТОВ "СП "Укрінтерм"" колектив підприємства вітає всіх наших партнерів та дякує за довгу плідну співпрацю!


26-27 січня 2017 р.

Відбувся установчий семінар-нарада регіональних представників системи "Укрінтерм", ГС "АІСЕТУ", корпорації "ЄЕК".
В рамках семінару були оцінені досягнення системи "Укрінтерм" за 2016 рік, визначені головні економічні, технічні та організаційні напрями роботи системи на 2017 рік, представлені новинки сталих енергетичних технологій, прийняті рішення про співпрацю та об'єднання можливостей ТОВ "СП "Укрінтерм"" з виробниками енергоефективного обладнання - членами Асоціації виробників і постачальників газового обладання, компанією "Ратон" (Республіка Білорусь), а також було вивчено досвід фірми ГЕРЦ із впровадження відновлювальних джерел енергії та представлені можливості майбутньої співпраці з ГЕРЦ у 2017 році.

           

22 грудня 2016 р.

Відбувся ітоговий семінар-нарада регіональних представників системи "Укрінтерм".
По результатам роботи системи у 2016 році були нагороджені переможці щорічного конкурсу в номінаціях:

 • «Людина року - 2016» - Скороход Володимир Васильович – директор ТОВ «ГК «Теплотехніка», м. Херсон
 • «Найкращі економічні показники року» - ТОВ «Західінтерм» (м. Львів), директор Мартиняк А.О.
 • «Найкраще технічне рішення" - КП "Обухіврайтепломережа" (м. Обухів), директор Устич В.С.
 • «Відданість торгівельній марці Укрінтерм» - ПП «ПТФ «Укрінтерм» (м. Львів), директор Вівчарівський І.В.

 •      

  День Незалежності України


  24 серпня 2016 року колектив ТОВ "СП "УКРІНТЕРМ" разом із громадою міста Біла Церква святкував  25-ту річницю Незалежності України.
   
               

  Нове обладнання

  Спеціалістами "СП "УКРІНТЕРМ" випробувано дослідний зразок нового конденсаційного модуля нагріву.

  МН150 - це проточний газовий водонагрівач з теплопродуктивністю 150 кВт на базі конденсаційних теплообмінників Classic 6 + 3 виробництва фірми Sermeta (Франція).

  Коефіцієнт корисної дії:
 • при роботі в звичайному режимі опалення (80/60 º С) - 96%;
 • при роботі в конденсаційному режимі (50/30 º С) - до 110%;

 • Модуль має низькі показники викидів шкідливих речовин:  NOx <20 мг/м3; CO <50 мг/м3.

  Габаритно-приєднувальні розміри модулів МН150 дозволяють доповнювати ними ряд модулів МН-240, збільшуючи потужність існуючих котельних установок, або замінювати модулі нагріву МН120, МН120еко при модернізації котелень.

        

  З нагоди 22-ї річниці УКРІНТЕРМ

  17 лютого 2016 року  ТОВ "СП "УКРІНТЕРМ" відзначило 22-у річницю своєї діяльності на ринку теплогенеруючого обладнання України.
   

  Установчий семінар 2016 р.

  28 та 29 січня 2016 р. відбувся установчий семінар партнерів системи "Укрінтерм", а також засідання правління корпорації "Європейська енергетична компанія" та відкрите засідання правління Асоціації інженерів сталих енергетичних технологій України (АІСЕТУ).
  В рамках установчого семінару було проведене навчання та ознайомлення з новинками ринку сталих енергетичних технологій, а саме:
  з досвідом впровадження відновлювальних джерел енергії в Литві ознайомив учасників Римас Міцута (виконавчий директор "ЕКСІС ІНДАСТРІЗ");
  огляд продукції та нових технічних рішень у автоматизації та диспетчеризації теплових пунктів представили спеціалісти компаній "Сіменс Україна" та "Хоневел Україна";
  з новітніми технологіями в очищенні поверхонь енергогенеруючого обладнання ознайомили представники компанії Recond Concept (Швеція).
  Також керівники ТОВ "СП "Укрінтерм" запропонували учасникам семінару технічні, економічні, іміджеві та організаційні напрямки перспективного розвитку системи "Укрінтерм" на 2016 рік.


  Нове обладнання

  Спеціалістами "СП "УКРІНТЕРМ"" реалізовано проект транспортабельної модульної котельної установки на твердому паливі потужністю 500 кВт.

  Презентація ТМКУ на твердому паливі потужністю від 100 кВт до 2 МВт

  18 грудня 2015 р.

  Відбувся підсумковий семінар-нарада регіональних представників системи "Укрінтерм".
  Виходячи з підсумків 2015 року було нагороджено переможців щорічного конкурсу в номінаціях:
 • «Людина року-2015» - Скороход Володимир Васильович – директор ТОВ «ГК «Теплотехніка», м. Херсон
 • «Найкращі економічні показники» - ТОВ «Монтаж-Укрінтерм» (м. Біла Церква), директор Товстенко М.А.
 • «Найкраще технічне рішення» - ПП «Геопрайм» (м. Краматорськ), директор – Бафталовський Е.В. – за реалізацію проекту «Встановлення теплових насосів для гарячого водопостачання в медичних закладах м. Краматорськ»
 • «Відданість торговій марці Укрінтерм» - ПП «ВТФ «Укрінтерм» (м. Львів), директор Вівчарівський І.В.

 •   

  1-2 грудня 2015 р.

  Компанія "СП "Укрінтерм"" в особі генерального директора Мороза П.М. прийняла участь у 2-му Шведсько-Українському Форумі Чистих Технологій (CLEANTECH FORUM) в Україні, який відбувся 1 та 2 грудня 2015 р. в містах Житомир та Київ.
  В програмі Форуму піднімались питання досягнень та проблем в сфері енергозбереження та ефективного викоритсання енергії та захисту зовнішнього середовища в Україні, пропонувались шведські рішення для покращення енергозбереження та захисту зовнішнього середовища в Україні, розглядались фінансові інструменти для впровадження проектів з енергозбереження та чистих технологій в Україні, проводились індивідуальні ділові зустрічі, дискусії за круглим столом, відвідування лабораторії з навчання спеціалістів в області відновлювальної енергії (м. Київ), прес-конференція.
  У Форумі приймали участь представники міністерств, посольств та органів влади України та Швеції, представники бізнесу і фінансових установ та фондів обох країн.

  АКЦІЯ

  З 27.11.2015 року по 20.01.2016 року Укрінтерм продає твердопаливні котли по акційних цінах...

  5 листопада 2015 р.

  ТОВ "СП "Укрінтерм"" приймало делегацію Міжнародного трейд-клубу, членами якого є представники посольств понад 30 країн світу, а також представники Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейської економічної палати тощо.
  Серед учасників були представники посольств Австрії, Австралії, Аргентини, Бельгії, Угорщини, Канади, Китаю, Кореї, Ізраїлю, Польщі, Естонії та ін.
  Учасники делегації ознайомились з виробництвом, учбовим центром та виставковою залою "Укрінтерм", приділили багато уваги вивченню досвіду встановлення енергозберігаючого обладнання на теренах України, презентації інноваційного потенціалу та інвестиційного проекту «Укрінтерм».
   

  Інформація

  Для придбання енергоефективного обладнання Ви можете скористатись кредитними пропозиціями від АТ "Укрексімбанк".

  17-18 Вересня 2015 р.

  Відбувся семінар технічних спеціалістів,  в ході якого 17 вересня відкрилась лабораторія з підвищення кваліфікації спеціалістів з відновлювальних джерел енергії в Інстітуті Гідромехнікі НАНУ (м. Київ).  

  Прес-анонс відкриття лабораторії в Інституті Гідромеханіки НАНУ.

  - 18 вересня в рамках семінару-наради технічних та сервісних служб системи "Укрінтерм" на базі Учбового Центру "СП "Укрінтерм"" (м. Біла Церква) учасники семінару обговорили ситуацію на ринку теплогенеруючого обладнання, зазначили етапи підготовки до нового опалювального сезону, ознайомились з новим обладнанням "СП "Укрінтерм"" - конденсаційними модулями нагріву МН-150, ТМКУ на твердому паливі, ТМКУ на базі котлів Unical Modulex-900,  а також методикою підбору обладнання індивідуальних теплових пунктів на конкретні об'єкти.

  Рішення семінару-наради 17-18.09.2015 р.      

  12 вересня 2015 р.

  ТОВ "СП "Укрінтерм"" прийняли участь у виставці-ярмарку, що відбувся у День Міста на Торговій площі міста Біла Церква. Було представлено обладнання виробництва "СП "Укрінтерм"": газові котли, твердопаливні котли, конвектори, каміни та ін.

  Травень 2015 р.

  Пропонуємо ознайомитись із актуальними темами та цікавими статтями нового спеціального випуску журналу "Нова Тема".

  Травень 2015 р.

  Нове обладнання!
  "СП "УКРІНТЕРМ"" розширює модельний ряд твердопаливних побутових котлів. Тепер в асортименті додатково будуть котли "Укрінтерм Т-12", "Укрінтерм Т-18" та "Укрінтерм Т-30"

  Квітень 2015 р.

  Новинка! Спеціалістами "Укрінтерм" був розроблений і впроваджений інноваційний проект "Транспортабельна модульна котельна установка системи «Укрінтерм» на базі конденсаційного котла Unical Modulex 900.

  26 березня 2015 р.

  26 березня 2015 р. відбулась семінар-нарада членів Асоціації інженерів сталих енергетичних технологій України.

  Нове обладнання Укрінтерм

  "СП "УКРІНТЕРМ" готує до випробувань тестовий зразок нового конденсаційного модуля нагріву МН125к.
  Це буде проточний газовий водонагрівач орієнтовно з теплопродуктивністю 125 кВт на базі конденсаційних теплообмінників Classic 6+3 виробництва фірми Sermeta (Франція).

  Розрахункові параметри:
  Коефіціент корисної дії:
  - під час роботи у звичайному режимі опалення (80/60 º С) - 96 % ;
  - під час роботи у конденсаційному режимі (50 /30 ºС ) - до 110 % ;

  Очікуються низькі показники викидів шкідливих речовин :
  NOx < 20 мг/м3; CO < 50 мг/м3.

  Габаритно-приєднувальні розміри модулів МН125к дозволятимуть доповнювати ними ряд модулів МН-240, збільшуючи потужність існуючих котельних установок, або замінювати модулі МН120, МН120еко, що стоять в один ряд, під час модернізації котельних. 
  Рис.1                      Рис.2  
  Рекламний проспект Модуль нагріву МН-125к 

  січень 2015 р.

  Компанія "СП "Укрінтерм"  розробила Технічні Умови на транспортабельні котельні установки на твердому паливі, які вступили в силу з 1 січня 2015 р.

  05 січня 2015 р.

  Виконуючи Рішення правління корпорації "Європейська енергетична компанія" було нагороджено орденом "ВІРА.ЧЕСТЬ.ШАНА" Мішаглі В.Д.